O projekte

Spoznaj najkrajší kraj Slovenska cez legendárne postavy, tajomných hrdinov i strašidelné príbehy.
LEGENDARIUM – to sú dobrodružstvá pätnástich hrdinov, ktorí ťa zavedú na miesta, ktoré musíš vidieť!
Hraj hru, zbieraj nálepky do albumu a vyhraj jednu zo super cien!

LEGENDARIUM 2 je pokračovaním úspešného projektu LEGENDARIUM, ktorý v lete 2015 pripravila krajská organizácia cestovného ruchu Severovýchod Slovenska. Prostredníctvom legendárnych postavičiek predstavuje zaujímavé miesta Prešovského kraja, ktoré rozhodne stoja za návštevu. LEGENDARIUM 2 pripája k pôvodným desiatim hrdinom aj päticu nových postáv. Spolu tak prepája viac ako 60 zaujímavostí kraja.

Ako LEGENDARIUM funguje?

HRAStiahni si mobilnú hru LEGENDARIUM 2 a zaži dobrodružstvá pätnástich hrdinov v napínavých minihrách. Každá postavička Ti ponúkne štyri bonusové lokalizácie na miestach, ktoré sa viažu k legende. Keď sa na nich v hre zlokalizuješ, získaš bonusové body! Už za dve lokalizácie získaš nahrávku legendy na stiahnutie. Hraním a lokalizovaním sa postupuješ z úrovne „tulák“ až na „kráľa Prešovského kraja“. Najlepší hráči budú odmenení hodnotnými cenami a kráľ bude korunovaný na brehu Štrbského plesa.
Viac informácií

Legendarium 2 na Apple App StoreLegendarium 2 na Google Play


ALBUM S NÁLEPKAMI – Navštív vybrané miesta LEGENDARIA a získaj nálepku do albumu. Nálepku získaš po zaplatení vstupného. Čím viac nálepiek hrdinov získaš, tým máš väčšiu šancu vyhrať jednu z množstva cien! Ako bonus už za 6 súťažných nálepiek získaš CD LEGENDARIUM zadarmo! Spolu môžeš nazbierať až 30 nálepiek, čo znamená 30 lístkov s Tvojím menom v záverečnom žrebovaní.
Viac informácií

CD LEGENDARIUM – Príbehy legendárnych hrdinov si môžeš vypočuť na jedinečnom CD LEGENDARIUM (časť 1, 2, 3 – na každom CD je päť príbehov). CD môžeš získať za šesť súťažných ústrižkov na miestach, kde nájdeš aj nálepky. Alebo si môžeš stiahnuť audio legendu za dve lokalizácie, ktoré sa k nej viažu v mobilnej hre. CD pripravili známi herci z Prešovského kraja pod vedením Martina Husovského!


FOTOPOSTAVIČKY – Odfoť sa so svojimi obľúbenými hrdinami pri fotopostavičkách, ktoré nájdeš v pätnástich lokalitách LEGENDARIA.

Už si si vyskúšal LEGENDARIUM 1? Nech sa páči!

Legendarium 1 na Apple App StoreLegendarium 1 na Google Play