Maľovanka ako Sabína kráľa zachránila

Dátum pridania:  03.03.2017

Počas jarných prázdnin sme si pre malých aj veľkých pripravili krásnu sériu maľovaniek, ktoré sa viažu na legendárne príbehy z našej hry do mobilu a tabletu, ktorú si môžeš zdarma nainštalovať a zažiť s ňou skvelé dobrodružstvá pri lokalizovaní sa na konkrétnych krásnych miestach v Prešovskom kraji pomocou GPS v tvojom mobile. Pokračujeme s maľovankou a príbehom ako Sabína kráľa zachránila:

"Kráľ Belo IV. bol síce rúči chlap, ale slabý plavec. A tak sa stalo, že keď utekal so zvyškom svojho vojska pred Tatármi, zastihla ho veľká povodeň. Belo spadol do rozvodnenej Torysy a voda ho unášala stále ďalej a ďalej. Bol by sa, chudáčisko, načisto utopil, keby mu svoju bielu rúčku nepodala krásna Sabína. Jej krásu dnes môžeš obdivovať v Sabinove a legendárny príbeh zažiť v hre LEGENDARIUM a LEGENDARIUM 2."

Lokalizovať sa v hrách môžeš na týchto miestach:
Šarišský hrad
Socha Sabíny, Sabinov
Drienica - wellness a kúpalisko
Mestské kúpalisko, Sabinov

Klikni a stiahni si full HD pozadie do svojho mobilu alebo počítača.Klikni a stiahni si full HD pozadie do svojho mobilu, tabletu alebo počítača.

Maľovanku si stiahni do svojho PC a vytlač. Budeme radi, ak nám svoju vymaľovanú maľovanku odfotíš a pošleš do správy na našej Facebook stránke LEGENDARIUM.

Klikni a stiahni si do svojho zariadenia.

Ďalšie maľovanky budeme pridávať postupne aj do sekcie Na stiahnutie, takže sa máte na čo tešiť priatelia. My už tvrdo makáme na novom pokračovaní hry Legendarium. Tešíme sa na vaše fotky v správe na našom facebooku!