Maľovanka o čertovom kameni

Dátum pridania:  22.02.2017

Počas jarných prázdnin sme si pre veľkých, ale aj malých pripravili krásnu sériu maľovaniek, ktoré sa viažu na legendárne príbehy z našej hry do mobilu a tabletu, ktorú si môžeš zdarma nainštalovať a zažiť s ňou skvelé dobrodružstvá pri lokalizovaní sa pomocou GPS v tvojom mobile. Začíname s maľovankou a príbehom o čertovom kameni. K obrázku sa viaže aj táto povesť:

"V Krásnom Brode, dedinke neďaleko Medzilaboriec, stál už v 14. storočí krásny monastyr. Dobrosrdeční mnísi učili ľudí, aby neverili strigám a ich mágii. Keď strigám došla trpezlivosť, spolčili sa s čertmi a dohodli sa, že tento monastyr zavalia obrovským balvanom. Ako sa to skončilo, to sa dozvieš v hre LEGENDARIUM a LEGENDARIUM 2. Isté je, že na neďalekom vrchu Kamjana leží balvan až dodnes a je na ňom strašidelná tvár čerta. Neveríš? Choď sa tam pozrieť!"

Lokalizovať sa v hrách môžeš na týchto miestach:
Čertov kameň
Monastyr Krásny Brod
Miniskanzen Medzilaborce
Múzeum moderného umenia Andyho Warhola v Medzilaborciach

Klikni a stiahni si do svojho PCKlikni a stiahni si full HD pozadie do svojho mobilu, tabletu alebo počítača.

Maľovanku si stiahni do svojho PC a vytlač. Budeme radi, ak nám svoju vymaľovanú maľovanku odfotíš a pošleš do správy na našej Facebook stránke LEGENDARIUM.

Klikni a stiahni si do svojho PC

Ďalšie maľovanky budeme pridávať postupne aj do sekcie Na stiahnutie, takže sa máte na čo tešiť priatelia. My už tvrdo makáme na novom pokračovaní hry Legendarium. Tešíme sa na vaše fotky v správe na našom facebooku!