Milý kamarát,
opäť prichádza leto a s ním pätnásť hrdinov, ktorí Ťa pozývajú na skvelé výlety v Prešovskom kraji!

Začíname už 15. júna 2022! Súťaž potrvá do 11. septembra 2022. 
Počas výletov zbieraj súťažné nálepky a pečiatky, za ktoré môžeš získať odmeny v garantovaných hraniciach aj vo veľkom záverečnom žrebovaní.

Ako na to?

Máme pre teba 15 hrdinov, ktorí ti ukážu 15 lokalít Prešovského kraja. V každej lokalite nájdeš trezor so súťažnými nálepkami a rozmanité zariadenia so súťažnými pečiatkami. Trezory sú vždy umiestnené v prírode, nájdeš ich podľa indície na www.legendarium.info a tiež v brožúrke Vyskladaj si leto. Brožúrku získaš v zariadeniach so súťažnými pečiatkami zadarmo ku vstupnému alebo v našom sídle KOCR Severovýchod Slovenska, Námestie mieru 2, Prešov. 

1. Zaobstaraj si brožúrku Legendarium – Vyskladaj si leto.
(Nájdeš ju v zariadeniach so súťažnými pečiatkami a v našom sídle KOCR Severovýchod Slovenska, Námestie mieru 2, Prešov.)

ZOZNAM Zariadenia s pečiatkami a trezory s nálepkami: TU

2. Zbieraj súťažné pečiatky za návštevu zariadení (atrakcie, múzeá, kúpaliská, hrady, ranče...). Spolu môžeš získať až 40 rôznych pečiatok do svojej brožúry. V zariadeniach ti pečiatky orazia na stranu 39.

kolaz_zariadenia

3. Hľadaj trezory s nálepkami. Na základe indícií v brožúre/na webe nájdeš v 15 lokalitách trezor. Svoj poklad objavíš po zadaní tajného trojmiestného kódu, ktorý nájdeš v brožúre/na webe. Každá nálepka v trezore sa skladá z dvoch časti. Z väčších častí nálepiek si vyskladáš obrázok leta s legendami a môžeš si ho odložiť ako tvoj letný úlovok. Menšie časti nálepiek slúžia ako súťažné ústrižky, takže ich nalep na vyznačené miesto v brožúre na strane 38.

Legendarium_trezor

4. Spolu môžeš získať 15 nálepiek z trezorov a 40 druhov pečiatok za návštevu zariadení, čo znamená 55 lístkov v záverečnom žrebovaní o super ceny! Súťažnú dvojstranu (str. 38 – 39) nám na konci súťaže odfotíš a spolu s tvojimi údajmi odošleš do 13. 9. 2022 na info.legendarium@gmail.com. V záverečnom žrebovaní je hlavnou cenou detský horský bicykel v hodnote 400 eur od KELLYS FACTORY STORE, Sabinovská 68, Prešov. Súťažíš aj o pobyty v hoteloch a penziónoch, wellness balíčky, voľné vstupy do rozmanitých atrakcií a aquaparkov, kolobežky a iné darčeky. 

5. Pozooor! Odmeny môžeš zbierať už počas cestovania za legendami. Po dosiahnutí garantovaných hraníc získaš na vybraných miestach vecné ceny.

  1. garantovaná hranica: 5 nálepiek + 3 pečiatky
  1. garantovaná hranica: 10 nálepiek + 5 pečiatok 
  1. garantovaná hranica: 15 nálepiek + 7 pečiatok

Ceny v garantovaných hraniciach budú dostupné od 18. júla do vyčerpania zásob na týchto miestach:
KOCR Severovýchod Slovenska, Nám. mieru 2, Prešov
Múzeum Zemplínske Hámre
Múzeum špeciálneho školstva, Levoča
Turistické informačné centrum Svidník

Cestuj, hľadaj nálepky, zbieraj pečiatky a vyhraj skvelé ceny!

Súťaž trvá od 15. júna 2022 do 11. septembra 2022.