Milý kamarát,
opäť je tu leto a s ním pätnásť hrdinov, ktorí Ťa pozývajú na skvelé výlety v Prešovskom kraji!

Súťaž trvá od 15. júna do 11. septembra 2022. 
Počas výletov zbieraj súťažné nálepky a pečiatky, za ktoré môžeš získať odmeny v garantovaných hraniciach aj vo veľkom záverečnom žrebovaní. Uži si desiatky výletov, počas ktorých sa rozhdone nebudeš nudiť. 

Ako na to?

Máme pre teba 15 hrdinov, ktorí ti ukážu 15 lokalít Prešovského kraja. V každej lokalite nájdeš trezor so súťažnými nálepkami a rozmanité zariadenia so súťažnými pečiatkami. Trezory sú vždy umiestnené v prírode, nájdeš ich podľa indície na www.legendarium.info a tiež v brožúrke Vyskladaj si leto. Brožúrku získaš v zariadeniach so súťažnými pečiatkami zadarmo ku vstupnému alebo v našom sídle KOCR Severovýchod Slovenska, Námestie mieru 2, Prešov. 

1. Zaobstaraj si brožúrku Legendarium – Vyskladaj si leto.
(Nájdeš ju v zariadeniach so súťažnými pečiatkami a v našom sídle KOCR Severovýchod Slovenska, Námestie mieru 2, Prešov.)

ZOZNAM Zariadenia s pečiatkami a trezory s nálepkami: TU

2. Zbieraj súťažné pečiatky za návštevu zariadení (atrakcie, múzeá, kúpaliská, hrady, ranče...). Spolu môžeš získať až 40 rôznych pečiatok do svojej brožúry. V zariadeniach ti pečiatky orazia na stranu 39.

kolaz_zariadenia

Zariadenia s pečiatkami (Môžeš použiť filter podľa jednotlivých 15 lokalít. Nezabudni, že v zariadeniach získaš s prvou pečiatkou aj brožúrku Legendarium.)

3. Hľadaj trezory s nálepkami. Na základe indícií v brožúre/na webe nájdeš v 15 lokalitách trezor. Svoj poklad objavíš po zadaní tajného trojmiestného kódu, ktorý nájdeš v brožúre/na webe. Každá nálepka v trezore sa skladá z dvoch časti. Z väčších častí nálepiek si vyskladáš obrázok leta s legendami a môžeš si ho odložiť ako tvoj letný úlovok. Menšie časti nálepiek slúžia ako súťažné ústrižky, takže ich nalep na vyznačené miesto v brožúre na strane 38.

Legendarium_trezor

Trezory s nálepkami

4. Spolu môžeš získať 15 nálepiek z trezorov a 40 druhov pečiatok za návštevu zariadení, čo znamená 55 lístkov v záverečnom žrebovaní o super ceny! Súťažnú dvojstranu (str. 38 – 39) nám na konci súťaže odfotíš a spolu s tvojimi údajmi odošleš do 13. 9. 2022 na info.legendarium@gmail.com. V záverečnom žrebovaní je hlavnou cenou detský horský bicykel v hodnote 400 eur od KELLYS FACTORY STORE, Sabinovská 68, Prešov. Súťažíš aj o pobyty v hoteloch a penziónoch, wellness balíčky, voľné vstupy do rozmanitých atrakcií a aquaparkov, kolobežky a iné darčeky. 

5. Pozooor! Odmeny môžeš zbierať už počas cestovania za legendami. Po dosiahnutí garantovaných hraníc získaš na vybraných miestach vecné ceny.

  1. garantovaná hranica: 5 nálepiek + 3 pečiatky
  1. garantovaná hranica: 10 nálepiek + 5 pečiatok 
  1. garantovaná hranica: 15 nálepiek + 7 pečiatok

Ceny v garantovaných hraniciach budú dostupné od 18. júla do vyčerpania zásob na týchto miestach:
KOCR Severovýchod Slovenska, Nám. mieru 2, Prešov
Múzeum Zemplínske Hámre
Múzeum špeciálneho školstva, Levoča
Turistické informačné centrum Svidník

Cestuj, hľadaj nálepky, zbieraj pečiatky a vyhraj skvelé ceny!

Súťaž trvá od 15. júna 2022 do 11. septembra 2022.

SPOT