O projekte

Leto plné výletov s legendami

Legendárni hrdinovia Ťa zavedú na miesta plné zábavy, poznania a objavovania.

Kam na výlet

Vydaj sa po stopách 20 legendárnych hrdinov a uži si množstvo výletov. Čakajú Ťa zaujímavé túry, rozmanité atrakcie, kúpaliská, múzeá, jaskyne, hrady, vyhliadky aj športoviská...

Každý hrdina Ťa zavedie do lokality, kde na vybraných miestach môžeš získať krásne komiksy a súťažné nálepky. Okrem toho Ti predstaví aj ďalšie tipy na výlety v okolí.


Ako LEGENDARIUM funguje?

MOBILNÁ HRA – Stiahni si mobilnú hru LEGENDARIUM GO! a zaži dobrodružstvá pätnástich hrdinov v napínavých minihrách. Každá postavička Ti ponúkne lokalizácie na miestach, ktoré sa viažu k legende. Keď na tieto miesta vycestuješ a zlokalizuješ sa na nich v hre, získaš body do súťaže. Prekonaj bodové hranice za lokalizácie a získaj skvelé ceny:

25 bodov – 50 % zľava na vstup Ľubovniansky hrad a skanzen, Stará Ľubovňa
50 bodov – 50 % zľava na vstup Slovenské opálové bane
75 bodov – 50 % zľava na vstup Thermal Park Vrbov
100 bodov – vstup do AquaCity Poprad

Hra LEGENDARIUM GO! ponúka 84 lokalizácií. Hru si môžeš stiahnuť úplne zadarmo.

PRÍBEHY LEGENDÁRNYCH HRDINOV – Už za dve lokalizácie v mobilnej hre sa ti odomkne nahrávka legendy. Pätnásť príbehov pripravili známi herci z Prešovského kraja pod vedením Martina Husovského!

Súťaž trvá do 11. septembra 2017.

App Store - LEGENDARIUM GO!Google play - LEGENDARIUM GO!

ZBIERAJ NÁLEPKY– Navštív vybrané miesta LEGENDARIA a získaj nálepku do stolovej hry LEGENDARIUM. Nálepku získaš po zaplatení vstupného. Čím viac nálepiek hrdinov získaš, tým máš väčšiu šancu vyhrať jednu z množstva cien! Ako bonus už za 6 súťažných nálepiek získaš PEXESO LEGENDARIUM zadarmo! Spolu môžeš nazbierať až 30 nálepiek, čo znamená 30 lístkov s Tvojím menom v záverečnom žrebovaní. Stolovú hru získaš na miestach, ktoré vydávajú nálepky. Súťaží sa o rodinné pobyty v hoteloch a penziónoch v Prešovskom kraji, wellness pobyty, tablety a vstupy do aquaparkov a kúpalísk. Súťaž trvá do 11. septembra 2017. Viac

FOTOPOSTAVIČKY – Odfoť sa so svojimi obľúbenými hrdinami pri fotopostavičkách, ktoré nájdeš v pätnástich lokalitách LEGENDARIA.