Kde môžeme získať denník dobrodruha?

Denník dobrodruha získate zdarma v ktoromkoľvek zariadení spolu s prvou pečiatkou. Taktiež môžeš denník získať v rôznych iných zariadeniach ako hotely, infocentra a iné.

Ako nájdem a otvorím trezor?

Trezor nájdeš v jednotlivých lokalitách podľa indície, ktorá sa nachádza v Denníku dobrodruha. Zároveň v denníku nájdeš kód od trezora. Trezor otvoríš zadaním trojmiestného kódu.

Trezor sme našli, otvorili, ale neboli v ňom nálepky. Ako máme ďalej postupovať?

Občas sa stane, že v trezore nálepky dôjdu. V tomto prípade sa len odfoťte pri trezore a pošlite nám fotografiu na našu facebookovú stránku. Nálepky si budete môcť vyzdvihnúť u nás v sídle na Námestí mieru 2 v Prešove, alebo vám ich zašleme poštou.

Čo ak nevieme otvoriť trezor?

Aby ste trezor otvorili, je nutné zadať trojmiestny kód. Ak sa vám to nedarí, skúste sa poradiť s inými hľadačmi pokladu. Ak ste zadali správne trojmiestny kód a trezor napriek tomu nie je možné otvoriť, pravdepodobne došlo k jeho poruche. Odfoťte sa pri trezore, aby sme vedeli, že ste lokalitu navštívili a pošlite nám fotografiu na našu facebookovú stránku. Nálepky si budete môcť vyzdvihnúť u nás v sídle na Námestí mieru 2 v Prešove, alebo vám ich zašleme poštou.

Ako sa vieme zapojiť do súťaže?

Do súťaže sa viete zapojiť už s jedinou pečiatkou alebo nálepkou. Pečiatky získavate za návštevu zariadení (viď. sekcia zbieraj pečiatky) a nálepky si umiestnené v rôznych prírodných lokalitách Prešovského kraja (viď. sekcia hľadaj nálepky). Už počas trvania súťaže máte nárok na garantované odmeny za vyzbierané nálepky (sekcia – čo môžeš získať). Ku koncu súťaže nezabudnite súťažnú stránku denníka odfotiť a zaslať nám na mail legendarium2021@gmail.com, čím sa automaticky zaradíte do záverečného žrebovania o skvelé ceny. Nezabudnite, čím viac pečiatok a nálepiek získate, tým viac hlasov budete mať v záverečnom žrebovaní a tým máte väčšiu šancu vyhrať.

Čo sú garantované ceny?

Aj tento rok sme do prírody umiestnili celkovo 15 trezorov s nálepkami. Garantované ceny sú odmeny, ktoré získava každý už počas trvania súťaže. Vyzdvihnúť si ich môžeš na výdajných miestach po dosiahnutí 5, 10 a 15 nálepiek.

Boli sme v zariadení, žiaľ bolo zatvorené. Pečiatku sme nedostali.

Takáto situácia nás mrzí, avšak vždy je potrebné si na webe zariadenia skontrolovať otváracie hodiny. Vo výnimočných individuálnych prípadov, vám vieme u nás v KOCR dať bonusovú pečiatku.