Pension Zenit ***

Nový štýlový a moderný 3 hviezdičkový penzión Zenit nájdete v centre mesta Prešov iba 3 minút od historického centra. 

Penzión disponuje 9 komfortne zariadenými ubytovacími jednotkami. K dispozícii je jednolôžková izba, dvojlôžkové a izby s apartmánom a s kuchynkou.

Izby sú vybavené king-size posteľami s kvalitným matracom s pamäťovou penou, pracovným stolom so stoličkou, odkladacím miestom na batožinu, TV s plochou obrazovkou, vysokorýchlostným internetom, bezpečnostným sejfom na izbe, kúpeľňou so sprchou, sušičom na vlasy, kúpeľňoou kozmetikou. 

Všetky izby sú nefajčiarske.

Služby penziónu:

Stravovanie: pre ubytovaných hostí poskytuje raňajky formou bufetu grátis v čase od 7:00 do 9:00 hod.. Hostia majú možnosť využiť ponuku viacerých reštaurácií v centre mesta. Najbližšia z nich sa nachádza len 30 metrov od penziónu.

Recepcia: k dispozícii  v čase od 8:00 – 10:00 hod. počas pracovných dní. V iných dňoch funguje tzv. automatická recepcia: ubytovanie prostredníctvom automatickej recepcie umiestnenej pri vstupe do budovy.

Parkovanie: privátne parkovisko, štyri parkovacie miesta sú hosťom k dispozícii priamo pred penziónom bezplatne. Ďalšie dve parkovacie miesta priamo pred penziónom slúžia na krátkodobé parkovanie (vyloženie, naloženie batožiny). Rezervácia parkovacieho miesta pred penziónom je za poplatok 5 € / noc. Parkovanie je možné aj na verejnom parkovisku vzdialenom len 30 metrov od penziónu.

REZERVÁCIA TU