Penzión Teplička

Rodinné ubytovanie v penzióne priamo pri svahu očarí každého. Penzión ponúka celkovo 10 izieb a apartmánov s celkovou kapacitou 33 lôžok. V každej izbe je kúpeľňa so sprchovým kútom alebo vaňou. 

Pre Váš dokonalý relax je k dispozícii sauna, v ktorej sa parádne zohrejete, vypotíte z tela toxíny a nabijete sa novou pozitívnou energiou.

Čerstvý vzduch si najlepšie vychutnáte v exteriéri s posedením. V kotlíku uvaríte gulášik, nad ohniskom opečiete slaninku či špekačky, na grile zase mäsko alebo zeleninku. Po výdatnom jedle padne vhod oddych na záhradnej hojdačke. Pre tých, čo sa naopak radi hýbu a neobsedia je pripravená výbava na futbal, bedminton, šípky, basketbal, fitness i bicykle.

Deti sa dosýtosti vyšantia v detskom kútiku s hračkami alebo na ihrisku s pieskoviskom, bazénikom, hojdačkami, preliezkami a šmýkačkou. V prípade potreby je k dispozícii detská postieľka a stolička. Lyžiari a cyklisti odložia svoju športovú výbavu v úschovni a autá zaparkujete priamo pri objekte na našom oplotenom pozemku.

REZERVÁCIA TU