Sun Park Sídlisko III Prešov

Vynovené kúpalisko Sun Park Sídlisko III Prešov ponúka zábavu pre celú rodinu.

V areáli kúpaliska s veľkou trávnatou plochou sa nachádzajú spolu štyri bazény, z toho dva detské, jeden s hĺbkou do 130 cm a jeden plavecký. Denná kapacita kúpaliska Sun Park je 1 700 návštevníkov.

Po renovácii je pre návštevníkov k dispozícii nová terasa s pergolou, 550 ležadiel, slnečníky či detské ihrisko. Modernizované boli aj povrchy okolia bazénov a technológie, ktoré sa starajú o kvalitu vody.

 Sun Park Sídlisko III Prešov. Foto: www.sunparkpresov.sk

K areálu kúpaliska Sun Park Sídlisko III Prešov patrí aj pieskové ihrisko, lezecká stena, U-rampa a ďalšie atrakcie, ktorými si môžete spestriť deň. Za poplatok si môžete požičať aj samotné športové náčinie. Samozrejmosťou je gastronomická časť so stánkami, stolmi a stoličkami.

Otváracie hodiny a cenník

Zdroj: www.sunparkpresov.sk, www.sportoviska.sk

Titulná foto: www.sunparkpresov.sk

POZRI TIEŽ:

Lanové centrum Outdoor park PrešovLanové centrum Outdoor park Prešov je športový areál, ktorý ponúka atraktívne programy pre skupiny aj jednotlivcov. Ide o komplex lanových prekážok, ktoré sú umiestnené vo výške 8 až 10 metrov nad zemou, ktoré účastníci prekonávajú po zaškolení inštruktorom. Hrad ŠarišŠarišský hrad patrí k najrozsiahlejším stredovekým hradom na Slovensku. Jeho celková zastavaná plocha prevyšuje 2,7 hektára. Je postavený na Šarišskom vrchu nad mestečkom
  • Adresa: Antona Prídavka, 080 01 Prešov
  • GPS: 49°0'55.23", 21°13'44.21"
  • Email: info@gopresov.sk