PREŠOV (21. september 2021) – Cestovanie za legendami Prešovského kraja s Denníkom dobroduha pozná svojich víťazov.

Z celkového množstva, viac ako 1500 zapojených legedaristov, sme v rámci záverečného žrebovania vylosovali výhercov zaujímavých cien. Odovzdávanie cien vítazom ako aj program pre všetkých nadšenov Legendaria sa uskutoční v nedeľu, 26.9.2021 na Hrade Šariš. Viac info TU  

Pozrite si zoznam víťazov, možno sa v ňom nájdete aj vy: 

  1. Bicykel- Cyklo čajka

Výherca: Matej Mitaľ, Prešov

  1. Kolobežka

Výherca: Anastázia Andrášová, Poprad

  1. Kolobežka

Výherca: Tereza Škriabová, Hažlín

  1. Kolobežka

Výherca: Rúfus Majirský, Prešov

  1. Legendarium balíček ( drevený kufrík plný farby + ďalekohľad + ďalšie drobnosti)

Výherca: Tamara Simová, Bardejov
 

  1. Legendarium balíček ( drevený kufrík plný farby + ďalekohľad + ďalšie drobnosti)

Výherca: Matúš Horváth, Poprad

  1. Legendarium balíček ( drevený kufrík plný farby + ďalekohľad + ďalšie drobnosti)

Výherca: Rebeka Takáčová, Košice
 

  1. Cyklistický balíček pre legendárneho športovca

Výherca: Dorotka Homjaková, Prešov

  1. Cyklistický balíček pre legendárneho športovca

Výherca: Valetín Hasaj, Trenčín

  1. Cyklistický balíček pre legendárneho športovca

Výherca: Pavol Kušnirik, Košice
 

  1. Pobyt na 2 noci pre 2 osoby v Junior Suite s polpenziou, vstupom do Wellness a hodinou bowlingu v Hoteli Hviezdoslav **** , Kežmarok

Výherca: Ferko Kundľa, Lipany

  1. Rodinný pobyt pre 2 dospelých a 2 deti na 2 noci s raňajkami, neobmedzeným wellness v Chate Pieniny ****** v Lesnici

Výherca: Karina Vojteková, Prešov

  1. Rodinný vstup do wellness pre 2 dospelých a 2 deti v hoteli Kontakt wellness hotel ****, Stará Lesná

Výherca: Emka Sirková, Bardejov

  1. Rodinný vstup pre 2 dospelé osoby a 2 deti  do WELLNESS (bazén, sauny, jacuzzi a ďalšie aktivity) v areáli Kúpeľov Červený Kláštor Smerdžonka

Výherca: Katarína Molitorisová, Prešov

  1. Rodinný vstup pre 2 dospelé osoby a 2 deti  do WELLNESS (bazén, sauny, jacuzzi a ďalšie aktivity) v areáli Kúpeľov Červený Kláštor Smerdžonka

Výherca: Petra Fogašová, Prešov

  1. Rodinný vstup do aquaparku Aquaruthenia vo Svidníku pre 2 dospelých a 2 deti

       Výherca: Nelka Muravská, Hanušovce nad Topľou

  1. Rodinný vstup do aquaparku Aquaruthenia vo Svidníku pre 2 dospelých a 2 deti

Výherca: Martin Ištoňa, Lipany

  1. Rodinný vstup do aquaparku Aquaruthenia vo Svidníku pre 2 dospelých a 2 deti

Výherca: Ema Jancurová, Malá Poľana

  1. Celodenný vstup pre 4 osoby AQUA PACKET do AquaCity Poprad

Výherca: Alexandra Šišková, Košice

  1. Celodenný vstup pre 4 osoby AQUA PACKET do AquaCity Poprad

Výherca: Ninka Šmigallová, Prešov

  1. Rodinný vstup pre 4 osoby do Slovenských opálových baní

Výherca: Róbert Ďurana, Kladzany

  1. Rodinný vstup pre 4 osoby do Slovenských opálových baní

Výherca: Stely Kolesárová, Prešov

  1. Rodinný vstup pre 4 osoby do Slovenských opálových baní

Výherca: Gregor Dobrovič, Veľký Šariš

  1. Rodinný vstup do Aqua Thermall Wellness v Grand Hoteli Strand**** - Vyšné Ružbachy

Výherca: Alžbeta Sopková, Zalužice

  1. Rodinný vstup do Aqua Thermall Wellnessv Grand Hoteli Strand**** - Vyšné Ružbachy

Výherca: Marie Syslová, Svidník

  1. Rodinný vstup na letné kúpaliskoPLAZA BEACH RESORT Prešov v sezóne leto 2022

Výherca: Viliam Horváth, Poprad

  1. Rodinná vstupenka na Chodník korunami stromov a Kráľovstvo lesa s obojsmernou cestou lanovkou od BACHLEDKA Ski & Sun

Výherca: Jakubko Kardoš, Prešov

  1. Rodinná vstupenka na Chodník korunami stromov a Kráľovstvo lesa s obojsmernou cestou lanovkou od BACHLEDKA Ski & Sun

Výherca: Aneta Stankovičová, Prešov

  1. Rodinný vstup do digitálnej galériePoliankovo v Tatranskej Polianke

Výherca: Matej Tuleja, Ražňany

  1. Rodinný vstup do digitálnej galériePoliankovo v Tatranskej Polianke

Výherca: Michaela Skladaná, Prešov

  1. Rodinný vstup do digitálnej galériePoliankovo v Tatranskej Polianke

Výherca: Kristián Mastiľák, Prešov

  1. Rodinný vstupdo Tricklandie – galérie trick-artu a optických ilúzií v Starom Smokovci

Výherca: Tatiana Fabiánová, Kĺčov

  1. Rodinný vstupdo Tricklandie – galérie trick-artu a optických ilúzií v Starom Smokovci

Výherca: Kamil Reviľák, Bardejov

  1. Rodinný vstupdo Tricklandie – galérie trick-artu a optických ilúzií v Starom Smokovci  

Výherca: Ema Havrilová,  Šarišské Michaľany

  1. Darčeková poukážka na vstup pre 2 deti a 2 dospelých (1 hod.) do Galérie Dobrá Hračkav Tatranskej Lomnici

Výherca: Davide Coffetti, Sabinov

  1. Darčeková poukážka na vstup pre 2 deti a 2 dospelých (1 hod.) do Galérie Dobrá Hračkav Tatranskej Lomnici

Výherca: Marko Ondas, Spiššká Nová Ves

  1. Stavebnica Eitech – žeriav, od spoločnosti Dobrá Hračka

Výherca: Matúš Bujdoš, Stropkov
 

  1. Rodinný vstup do Wellness Urania s najmodrenejšou technológiou úpravy vody v Hoteli *** Sorea Urán v Tatranskej Lomnici

Výherca: Maroško Mihok, Bratislava

  1. Rodinný vstup do Wellness Urania s najmodrenejšou technológiou úpravy vody v Hoteli *** Sorea Urán v Tatranskej Lomnici

Výherca: Timur Shalan, Prešov

  1. Rodinný vstup do Wellness sveta regenerácie a oddychu vHoteli *** Sorea Trigan v Tatranskej Lomnici

Výherca: Karolína Bajusová, Prešov

  1. Rodinný vstup do Aqua Thermall Wellness v Grand Hoteli Strand ****

Výherca: Adamko Vitališ, Ľubotice               

  1. Rodinný vstup do Aqua Thermall Wellness v Grand Hoteli Strand ****

Výherca: Michal Klika, Košice

  1. Rodinný vstup do Wellness Spa Ozón, Bardejovské kúpele

Výherca: Dominika Andrašová, Poprad

  1. Rodinný vstup do Wellness Spa Ozón, Bardejovské kúpele

Výherca: Sárka Šimčíková, Prešov

  1. Rodinný vstup do Wellness Spa Ozón, Bardejovské kúpele

Výherca: Sára Feckaninová, Sabinov

  1. Darčekový balíček od mesta Stropkov

Výherca: Matúš Varchola, Ličartovce

  1. Darčekový balíček od mesta Stropkov

Výherca: Daniel Čakurda, Ľubotice

  1. Rodinná vstupenka na Hrad Ľubovňa

Výherca: Peter Forgáč, Granč Petrovce

  1. Darčekový balíček a poukaz na člnkovanie od Lodenice Sigord

Výherca: Lea Legathová, Obišovce

  1. Darčekový balíček a poukaz na člnkovanie od Lodenice Sigord

Výherca: Natália Ostrihoňová, Košice

  1. Darčekový balíček a poukaz na člnkovanie od Lodenice Sigord

Výherca: Timejka Sokolová, Sabinov

 

Ďakujeme všetkým sponzorom !!

Víťazom srdečne blahoželáme, budú kontaktovaní emailom/telefonicky.