1. Zbieraj nálepky a pečiatky v legendárnych lokalitách Prešovského kraja. Súťaž LEGENDARIUM 2022 trvá od 15. 6. 2022 do 11. 9. 2022. Organizátorom súťaže je KOCR Severovýchod Slovenska.
  2. Spolu môžeš nazbierať 15nálepiek z trezorov a 40 druhov pečiatok za návštevu zariadení.Miesta, kde môžeš nálepky a pečiatky získať, nájdeš priamo v brožúre a na www.legendarium.info.
  3. Pečiatky LEGENDARIUM získaš za navštívenie vybraných zariadení. V prípade, že v zariadení je potrebné uhradiť vstupné alebo konzumné, pečiatku získaš po uhradení vstupného poplatku.
  4. Pečiatky Legendarium sú unikátne a nemôžu byť nahradené inými pečiatkami. V zariadeniach v Prešovskom kraji nájdeš celkovo 40 druhov pečiatok, vopred si môžeš na www.legendarium.info vybrať miesta, kde sa vyberieš, keďže v niektorých zariadeniach získaš ten istý druh pečiatky. Dve rovnaké sú považované za 1 lístok v žrebovaní.
  5. Nálepky v trezoroch majú dve časti. Menšiu časť so súťažným ústrižkom je potrebné nalepiť na stranu 38. Jeden súťažiaci si môže z trezora vziať jednu nálepku. V prípade, že sa v trezore nálepka nenachádza, je potrebné sa pri trezore odfotiť a kontaktovať organizátora súťaže na kontaktoch uvedených na www.legendarium.info.
  6. Brožúru LEGENDARIUM 2022 získaš s prvou súťažnou pečiatkou alebo na vybraných miestach (www.legendarium.info).
  7. Jeden súťažiaci môže vlastniť jednu súťažnú brožúru.
  8. Za každý originálny ústrižok a každú pečiatku máš v žrebovaní jeden lístok s Tvojím menom. Spolu môžeš získať až 15 nálepiek a 40 unikátnych pečiatok, čo znamená 55 lístkov s Tvojím menom v záverečnom žrebovaníJeden súťažiaci môže vyhrať len jednu cenu v záverečnom žrebovaní.
  9. Víťazi budú kontaktovaní mailom/telefonicky, zoznam víťazov bude zverejnený na www.legendarium.info.
  10. Dvojstranu so súťažnými ústrižkami a pečiatkami nezabudni odfotiť a zaslať e-mailom najneskôr do 13.9. 2022 na adresu: info.legendarium@gmail.com, následne budeš zaradený do veľkého záverečného žrebovania o super ceny pre celú rodinu!