Stredisko Ski Lysá

Jednou z vecí, ktoré stredisko SKI LYSÁ odlišuje od ostatných, je jej jedinečná poloha. Ako sa vraví: “To najkrajšie nie je na prvý pohľad viditeľné”? U nás to platí na sto percent. Naša Ski Lysá je tak trochu ukrytá v srdci lesa. Strediská sa zvyčajne pred vami rozprestierajú už pri zaparkovaní či kúpe lístku. U nás, lyžovaniu na zjazdovkách predchádza vyvezenie na vrchol sedačkou. Lyžovanie v srdci Čergova, to je skutočný zážitok.

VIAC INFORMÁCIÍ

Ak vás zaujíma kde nás nájdete na mape, hľadajte pohorie Čergov. Práce Lysá je jedným z najvyšších vrcholov pohoria s dosahujúcuo výškou 1 067 m n.m.. Z vrchola je nádherný výhľad na hlavný hrebeň, Veľkú Javorinu, Minčol a pri dobrej viditeľnosti aj Tatry.

Nová Ski Lysá

Ski Lysá si tento rok zažila veľké zmeny, aby bola bližšie svojím návštevníkom. Sedačka, ktorá bola naposledy pojazdná pred desiatimi rokmi, prešla kompletnou rekonštrukciou. Južná orientácia novej reštauračnej terasy je dokonalá na vychutnanie si nápojov a jedál blízko svahu.

V tieto letné dni si v reštaurácii Šport vychutnajte slniečko na nekrytej terase, alebo vyskúšajte novo-pristavanú terasu aj s presklennou strechou.

Ski Lysa_skilysa.sk

Celoročné aktivity

Areál Ski Lysá je otvorený celoročne, pretože sedačka ťa vytiahne hore nie len na lyžovačku.

Stredisko vyhľadávajú fanúšici letných aj zimných športov. V zimnej sezóne otvárame zjazdovky pre lyžiarov aj snowboardistov. Užiť si trate môžu bežkári aj skialpinisti. Počas leta si vrcholky hôr brázdia cyklisti, no vyhľadávajú nás aj nadšenci turistiky.

Stredisko SKI LYSÁ je zapojené do projektu Legendarium 2022. V prípade, že v zariadení je potrebné uhradiť vstupné alebo konzumné, pečiatku získate po uhradení vstupného poplatku.

SKI LYSÁ na Facebooku

Zdroj textu a foto: https://www.skilysa.sk/o-stredisku/