Black Stork Golf Resort Veľká Lomnica

Golfový rezort Black Stork vo Veľkej Lomnici, na slnečnej strane Vysokých Tatier je obľúbeným miestom nielen pre hráčov golfu, ale je vhodný aj na usporiadanie golfových turnajov, golfových akadémií, či firemných podujatí počas celého roka. K dispozícii je 27 jamkové ihrisko, tréningové plochy, profesionálni tréneri golfu, samozrejmosťou je požičovňa golfového výstroja. V areáli Black Stork Veľká Lomnica nájdete tiež simulátor a putting green. Raritou tohto klubu je najväčšie kryté odpalisko na Slovensku, ktoré ocenia aj tí najnáročnejší golfisti. Aj vaše deti môžu objavovať svet golfu v golfovom tábore a dennej golfovej škole. Pokiaľ sa budete chcieť po športovom výkone zregenerovať, navštívte wellness hotel, ktorý je súčasťou areálu. 

K dispozícii je aj 18 jamkové ihrisko na FootGolf, ktorý kombinuje dva najpopulárnejšie športy na svete: futbal a golf. Hrá sa s klasickou futbalovou loptou na golfovom ihrisku s jamkami s priemerom 53 cm. Krstným otcom FootGolfového ihriska je futbalista Ján Kozák ml.

 Footgolf. Zdroj: Black Stork Resort

Black Stork Veľká Lomnica celoročne pre svojich klientov poskytuje kvalitné a komplexné služby. Golfový relax pod štítmi Vysokých Tatier si v klube Black Stork Veľká Lomnica určite vychutná celá vaša rodina. 

OTVÁRACIE HODINY: Pondelok – Nedeľa: 9:00 – 16:30 hod.

Zdroj: www.golftatry.sk