Termálne kúpalisko Vrbov

Len 6 km od Kežmarku, v krásnej podtatranskej prírode sa nachádza termálne kúpalisko Vrbov. Disponuje siedmymi bazénmi s teplotou od 26 °C do 38 °C. 

Vrbov zabaví aj vylieči

V celoročne otvorenom areáli si na svoje prídu aj rodiny s deťmi či športovci. Deti sa vyhrajú v troch bazénoch, plavci majú k dispozícii jeden. Dôvodom veľkej návštevnosti sú však liečivé účinky termálnej siričitej vody. Osvedčila sa pri liečení pohybového a nervového ústrojenstva, pri zápaloch dýchacích ciest a chronickej bronchitíde, srdcovocievnych chorobách a problémoch s nervovou sústavou. Voda je dokonca vhodná na pitie a tvrdí sa, že je najliečivejšia v strednej Európe.

Dovolenka vo Vrbove

Areál kúpaliska ponúka nielen oddych a rekreáciu, ale aj príjemne prežitú dovolenku počas celého roka. Okrem reštaurácie, potravín a bufetov sú jeho súčasťou aj drevené chatky (kapacita 200 osôb), možnosť kempovania a rovnako aj autokemping s vlastným bufetom, sociálnymi zariadeniami a kuchynkami (kapacita 500 ľudí). V blízkosti areálu sa nachádzajú hotel a bungalovy. Ich návštevníci majú vstup do kúpaliska zadarmo.