Aquaruthenia Svidník

Aquaruthenia Svidník – zábava a relax v kraji pod Duklou 

Celoročný areál s parametrami aquaparku ponúka široké možnosti na trávenie voľného času po celý rok. Návštevníkom je k dispozícii 7 bazénov vo vonkajšom letnom areáli a 2 bazény v celoročnom areáli.

Na letnom kúpalisku sú k dispozícii dva plavecké bazény, 50 a 25-metrový, bazén s umelými vlnami, krytý s vodnými atrakciami a tri detské bazény. V areáli bývalej plavárne ponúka Aquaruthenia celoročne aquapark s 25-metrovým relaxačným bazénom s vírivkami a jacuzzi.

 Foto: Aquaruthenia Svidník

K dispozícii je takisto welleness, 5 sáun, masáže, bazény s teplotou vody 32 °C – 36 °C, Kneippova vodná cesta i soľná jaskyňa – Inhalatórium, ktorá má blahodárny vplyv na organizmus – či kemping priľahlý k letnému areálu kúpaliska.

Deti sa potešia aj preliezkam a šmýkačkám v interiéri aquaparku Aquaruthenia Svidník.

Otváracie hodiny

Viac informácií: www.aquaruthenia.sk

POZRI TIEŽ:

SNM – Múzeum ukrajinskej kultúryMúzeum ukrajinskej kultúry vo Svidníku je národnostnou inštitúciou, ktorej poslaním je dokumentovať základné etapy kultúrno-historického, politického a sociálneho vývoja Ukrajincov Slovenska od najstarších čias po súčasnosť. Skanzen vo SvidníkuNárodopisná expozícia v prírode – Múzeum ukrajinsko-rusínskej kultúry vo Svidníku, sústreďuje mnoho najtypickejších pamiatok ľudovej architektúry charakteristických pre túto kultúru. Drevený chrám, Ladomirová (UNESCO)Drevený gréckokatolícky chrám v Ladomirovej patrí k architektonicky najhodnotnejším a najreprezentatívnejším chrámom východného obradu na Slovenskej strane Karpát.